Recenze o Hondrox

 • Jiří
  Měl jsem sedavý způsob života a více než tucet kilo navíc. Postupem času se objevily bolesti kloubů, od kterých nepomohla ani dieta, ani hubnutí. Lékař doporučil Hondrox. Po 2 měsících pravidelného užívání bolest zmizela.
  Hondrox
 • Marie
  hondrox sprej používám asi 3 měsíce. Lék pomohl odstranit příznaky artritidy a snížit zánět.
  Hondrox
 • Šimon
  Poškozené vazy kotníku při tréninku. Bolest neustupovala několik týdnů. Četl jsem o Hondrox na fitness fóru a rozhodl jsem se ho koupit. Sprej byl použit podle návodu. Bolest po týdnu úplně zmizela. Zároveň byla obnovena pohyblivost kotníku. Pokračuji v kurzu pro terapeutické účely.
  Hondrox
 • Radek
  V nemocnici mi zjistili věkem podmíněné degenerativní změny na kloubech. Kolena a lokty bolí 2 roky, myslel jsem, že nic nepomůže. Lékař předepsal Hondrox. Sprej používám asi 3 týdny. Bolest úplně nezmizela, ale bylo snazší pohybovat rukama a nohama. Lokty vypadají méně bolavé.
  Hondrox
 • Marie
  Pracuji jako kadeřnice, neustále na nohou. Sprej Hondrox pomohl vyrovnat se s přetrvávajícími bolestmi nohou a svalovými křečemi. Aplikuji podle návodu na konci dne. Dávkovač je velmi pohodlný, dobře rozprašuje přípravek.
  Hondrox
Uživatelské hodnocení Hondrox
4.8
24